Náš příběh

Příběh české lázeňské dermokosmetiky THERMELOVE®, jejíž základ tvoří přírodní léčivá termální voda z lázní Velké Losiny, se začal psát před více než deseti lety v jiných moravských lázních v Ostrožské Nové Vsi, kde vzniky úplně první produkty na bázi sirných léčivých pramenů. Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves stejně jako Termální lázně Velké Losiny patří do sítě lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA. Tyto lázně jsou vyhledávané především díky jejich přírodním léčivým pramenům s vysokým obsahem síry, které po staletí napomáhají léčit nejrůznější kožní, neurologická a pohybová onemocnění.

Dermokosmetika THERMELOVE® byla zpočátku vyvinuta především pro potřebu lázeňských hostů, kteří oceňovali pozitivní účinky sirné termální vody při pobytu v lázních a chtěli je využívat i doma po svém návratu. Dnes, po více než pěti letech existence, se jedná o etablovanou českou dermokosmetickou značku, jejíž produkty si zákazníci mohou zakoupit ve vybraných lékárnách a také na vlastním eshopu lovespa.cz.

Dermokosmetika THERMELOVE® představuje unikátní spojení síry a sirné termální vody z lázní ve Velkých Losinách. Byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology a dalšími odborníky, aby lidé s kožním onemocněním jako je lupénka či atopický ekzém měli možnost využívat staletími prověřené léčivé účinky místních termálních sirných pramenů také v domácím prostředí.

Portfolio produktů dermokosmetiky THERMELOVE® tvoří dvě kosmetické řady. Základní řada produktů s termální vodou je určena k běžné denní péči o zdravou pokožku, kterou vyživuje, hydratuje a zjemňuje, je vhodná pro pravidelné používání a jejím klíčovým produktem je sirná termální voda ve spreji. Sirná řada je obohacena o koloidní síru a nabízí lidem s problematickou pokožkou se sklonem k akné, atopickému ekzému či lupénce výběr z produktů jako je mýdlo se sírou, krém se sírou nebo šampon proti lupům se sírou.

Dermokosmetika THERMELOVE® obsahuje pouze termální vodu z losinských přírodních léčivých pramenů, moderní aktivní složky a tradiční bylinné extrakty, které jsou důležité pro hojení, uklidnění, relaxaci nebo uvolnění těla ze stresu. Výrobky jsou dermatologicky testované.

Dermokosmetika THERMELOVE® tak navazuje na tradici léčby kožních onemocnění pomocí přírodní sirné termální vody, která byla a je úspěšně využívána v Termálních lázních Velké Losiny.

 

Náš hlavní partner:

Logo ROYAL SPA

Podporujeme charitativní sdružení:

Logo Korunka

Získali jsme ocenění:

Logo ESPA