Náš příběh

Dermokosmetika THERMELOVE® představuje unikátní spojení síry a sirné termální vody z lázní Velké Losiny. Tyto termální lázně patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně. Pomocí místních přírodních pramenů se zde léčí různá onemocnění již po staletí. Dermokosmetika THERMELOVE® tak navazuje na tradici léčby kožních onemocnění pomocí těchto přírodních sirných pramenů a je vhodná jako doplněk k léčbě kožních onemocnění a také k následné péči o pokožku po lázeňském pobytu.

Vyvinuto ve spolupráci s dermatology

Dermokosmetika THERMELOVE® byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology a dalšími odborníky z oblasti výzkumu a vývoje, aby lidé s kožním onemocněním jako je lupénka či atopický ekzém měli možnost využívat staletími prověřené léčivé účinky místních termálních sirných pramenů také v domácím prostředí.

Portfolio produktů dermokosmetiky THERMELOVE® tvoří dvě kosmetické řady. Základní řada produktů s termální vodou je určena k běžné denní péči o zdravou pokožku, kterou vyživuje, hydratuje a zjemňuje, je vhodná pro pravidelné používání a jejím klíčovým produktem je sirná termální voda ve spreji. Sirná řada je obohacena o koloidní síru a nabízí lidem s problematickou pokožkou se sklonem k akné, atopickému ekzému či lupénce výběr z produktů jako je mýdlo se sírou, krém se sírou nebo šampon proti lupům se sírou.

Dermatologicky testováno

Dermokosmetika THERMELOVE® obsahuje pouze termální vodu z losinských přírodních léčivých pramenů, která není nijak ředěna. Dále jsou v produktech zastoupeny moderní patentované aktivní složky, které cíleně pečují o problematickou pokožku. Nezapomínáme ani na význam tradičních léčivých bylin, které jsou důležité pro hojení, uklidnění, relaxaci nebo uvolnění těla ze stresu. Výrobky jsou dermatologicky testovány.

Více než 5 let na trhu

Dermokosmetika THERMELOVE® byla zpočátku vyvinuta především pro potřebu lázeňských hostů, kteří oceňovali pozitivní účinky sirné termální vody při pobytu v lázních a chtěli je využívat i doma po svém návratu. Dnes, po více než pěti letech existence, se jedná o etablovanou českou dermokosmetickou značku, jejíž produkty si zákazníci mohou zakoupit ve vybraných lékárnách a také v našem eshopu lovespa.cz. 

 

Náš hlavní partner:

Logo ROYAL SPA

Podporujeme charitativní sdružení:

Logo Korunka

Získali jsme ocenění:

Logo ESPA