Sirný šampon proti lupům THERMELOVE

Sirný šampon proti lupům THERMELOVE

Šampon obsahující sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny a 1% síry. Je vhodný jako doplněk k péči o vlasy a vlasovou pokožku u osob s problémy v této oblasti spojené se zvýšeným maštěním vlasů, tvorbou lupů a jinými kožními problémy.

Obsah balení: 200 ml

Cena: 299 Kč

Koupit na našem e-shopu

další prodejní místa

Popis

Šampon obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a 1% síry. Unikátní kombinace použitých ingrediencí udržuje pokožku hlavy v přirozené rovnováze a omezuje tvorbu lupů. Díky panthenolu šampon regeneruje a zklidňuje pokožku. Je vhodný jako doplněk k péči o vlasy a vlasovou pokožku u osob s problémy v této oblasti spojené se zvýšeným maštěním vlasů, tvorbou lupů a jinými kožními problémy.  

Použití

Doporučujeme nanést na mokré vlasy a vmasírovat do pokožky až do vytvoření pěny. Nechat působit nejlépe 2-3 minuty. Následně opláchnout vodou. Tento postup zopakovat ještě jednou. Vždy dbejte, aby šampon nestékal do očí. Doporučujeme aplikovat dvakrát týdně po dobu prvních dvou týdnů a poté jednou týdně po dobu následujících dvou týdnů. Dále dle potřeby.

Ingredience / INCI

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Stearates, Coco-Glucoside, Sulfur, Polyacrylate Crosspolymer-6, Panthenol, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Polyquaternium-7, Triethyl Citrate, Lactic Acid

Klíčové složky

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny - řadí se mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. Ve Velkých Losinách se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění, včetně pooperačních rehabilitací.

Síra - upravuje tvorbu kožního mazu a pomáhá organismu vzdorovat bakteriím, chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu a kreatinu – dvou velice důležitých látek pro lidskou pokožku. Pozitivním způsobem ovlivňuje pokožku postiženou akné, lupénkou a ekzémy. Napomáhá při nejrůznějších onemocněních kůže.

doplňující informace

Dermatologicky testováno

Hodnocení produktu

... trpím na lupy již dlouhou dobu a dříve jsem si vozil šampony ze zahraničí z lékárny. Teď jsem objevil váš šampon se sírou a jsem s ním velmi spokojený. Lupy se mi po něm nedělají a myslím si, že mám i pevnější vlasy. Možná to dělá ta síra.
Martin, 50 let


... používám váš šampon na ekzém ve vlasech. Ložiska se mi zmenšují a jsou o moc klidnější.
Jana, 53 let


 

... dříve mě hodně svědila hlava a sypaly se mi po oblečení lupy, hlavně na tom tmavém to bylo vidět a bylo mi to nepříjemné. Teď si pravidelně umývám vlasy vaším šamponem proti lupům a je to daleko lepší. Také se mi přestaly dělat ve vlasech stroupky. Díky!
Anna, 18 let

 

Hodnotit produkt