Živá magnéziová koupelová sůl THERMELOVE

Živá magnéziová sůl THERMELOVE

Magnéziová sůl obsahuje velké množství hořčíku, ale i dalších minerálů. Koupele přinášejí pocit uvolnění, hodí se k péči o problematickou pokožku.

Obsah balení: 450 g

Cena: 159 Kč

Koupit na našem e-shopu

další prodejní místa

Popis

Živá magnéziová sůl je čistě přírodním produktem nejvyšší kvality. Obsahuje velké množství hořčíku, ale i dalších minerálů, jejichž omlazující a povzbuzující účinky jsou známy již po staletí. Pravidelné koupele v lázni s přidáním magnéziové soli přináší pocit svěžesti a uvolnění. Koupel působí blahodárně na pokožku, kterou regeneruje a vyživuje. Výborně se hodí k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je např. lupénka, ekzémy a akné. Je ideální pro celkové uvolnění po sportovních výkonech. Upravuje krevní oběh a uvolňuje svalové napětí.

POUŽITÍ

Do vany (asi 100l vody) nasypte 250 – 450g soli a rozpusťte v teplé vodě. Ponořte se do připravené lázně a relaxujte. Ve vodě nezůstávejte déle jak 15 – 20 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou a následně doporučujeme relaxovat ještě dalších 10 – 15 minut na lůžku pod přikrývkou.

Ingredience / INCI

Magnesium chloride

doplňující informace

100% přírodní produkt, premium quality Nespotřebované množství výrobku uchovejte v neprodyšném obalu. Případné navlhnutí, ztvrdnutí či rozpuštění produktu je přirozeným procesem a nemá vliv na jeho kvalitu.

Objednat

 

Hodnocení produktu

 

Hodnotit produkt