Kosmetická řada THERMELOVE se sírou

Kosmetická řada THERMELOVE se sírou je vhodná k péči o pokožku problematickou, zejména se sklonem k lupénce, ekzému, akné nebo kožním plísním. Ingredience obsažené v kosmetice mají příznivý vliv na podrážděnou pokožku, zklidňují její svědění a napomáhají hojit ložiska kožních nemocí. Sirná voda a ingredience obsažené v šamponech pak příznivě působí proti tvorbě lupů a upravují tvorbu kožního mazu.

 

Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE

Sirné mýdlo se šalvějí

Přírodní sirné mýdlo obsahuje termální vodu, 6% síry, gerániový a avokádový olej a šalvějové silice, které příznivě působí na kožní plísně.

cena: 129 Kč

Tymiánový gel na akné se sírou THERMELOVE

Tymiánový gel na akné

Jemný pleťový gel na akné obsahuje termální vodu, 2% síry a tymiánové silice, které snižují produkci kožního mazu, pleť hydratují a zklidňují.

cena: 189 Kč

Tělové mléko s panthenolem a sírou

Tělové mléko se sírou

Tělové mléko s panthenolem obsahuje termální vodu, 3% síry, gerániový olej a je vhodné k péči o pokožku s lupénkou, ekzémem, akné.

cena: 199 Kč

Sirný šampon proti lupům THERMELOVE

Sirný šampon proti lupům

Účinný šampon proti lupům obsahuje sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, bílé jmelí, vlaštovičník a 1% síry.

cena: 199 Kč

Pleťový krém se sírou a gerániovým olejem THERMELOVE

Pleťový krém se sírou

Zklidňující krém pro pleť s projevy akné, lupénky a atopického ekzému. Obsahuje termální vodu, 3% síry a gerániový olej.

cena: 229 Kč

Hledáte kosmetiku pro běžné denní použití?

Zkuste naši základní řadu s termální vodou THERMELOVE.

 Základní kosmetická řada THERMELOVE