Pokožka se sklonem k ekzému

Atopický ekzém je jedno z nějčastějších kožním onemocnění, které ve věku do 10 let postihuje v různé formě až 20% dětí. Bylo by však mylné domnívat se, že u dospělých se onemocnění vyskytuje zřídka. Bohužel, incidence onemocnění stále stoupá a vyšší zastoupení je v ekonomicky rozvinutých státech. Potvrzuje se tak předpoklad o působení nevhodného životního prostředí a životosprávy. 

Atopický ekzém je geneticky podmíněné, chronické, zánětlivé kožní onemocnění, charakterizované suchou kůží a intenzivním svěděním. Častá je současná kombinace s atma bronchiale, kde proto hovoříme o tzv. dermorespiračním syndromu. Hlavním problémem atopického ekzému je příliš suchá a svědící pokožka. Za naprosto klíčovou lze tedy považovat pravidelnou opakovanou aplikaci promazávacích prostředků tzv. emolientií.

Z našeho portfolia produktů doporučujeme hydratační krémyoleogely nebo tělová mléka, které hydratují pokožku a dobře se vstřebávají. Díky obsahu termální sírné vody a přírodních olejů a exktraktů jsou doporučovány v následné péči o pokožku s atopickým ekzémem.

Termální voda THERMELOVE

TERMÁLNÍ VODA VE SPREJI

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny k péči o normální i problematickou pleť. Zklidňuje podrážděnou pokožku.

cena: 129 Kč

Meduňková koupelová sůl THERMELOVE

JODOBROMOVÁ KOUPELOVÁ SŮL

Vysoce minerální jodobromová sůl čístí a vyživuje pleť, napomáhá její regeneraci a pozitivně působí na příznaky kožních nemocí. 

cena: 149 Kč

Tělové mléko s panthenolem THERMELOVE

Tělové mléko s panthenolem

Tělové mléko s panthenolem obsahuje přírodní minerální vodu z termálního pramene lázní Velké Losiny a přírodní éterické oleje.

cena: 199 Kč

Mateřídouškový oleogel THERMELOVE

Mateřídouškový oleogel

Jemný pleťový oleogel na obličej a dekolt obsahuje přírodní termální vodu, kvalitní olej, tymiánovou silici a mateřídouškový extrakt.

cena: 199 Kč

Tělové mléko s panthenolem a sírou

Tělové mléko se sírou

Tělové mléko s panthenolem a sírou obsahuje minerální vodu z přírodního léčivého pramene Termálních lázní Velké Losiny a gerániový olej.

cena: 219 Kč

Pleťový krém se sírou a gerániovým olejem THERMELOVE

Pleťový krém se sírou

Zklidňující krém pro pleť s projevy akné, lupénky a atopického ekzému. Obsahuje termální vodu z lázní Velké Losiny a gerániový olej.

cena: 239 Kč

Pleťový krém s gerániovým olejem THERMELOVE

krém s gerániovým olejem

Univerzální zvláčňující krém pro krásnou a zdravě vypadající pleť obsahuje přírodní termální vodu, gerániový olej a čistě přírodní silice.

cena: 249 Kč