Problémy s pokožkou hlavy

Svědivá pokožka, jemné či výraznější lupy, zarudnutí povrchu kštice i intolerance běžné vlasové kosmetiky bývá častým důvodem k návštěvě  kožní ordinace. Velmi často se jedná o mírné  i  závažnější  projevy seboroické dermatitidy. V těchto případech dochází ke zvýraznění kožních obtíží zejména při stresu, v závislosti na klimatických změnách prostředí či hormonálních výkyvech jedince. Nepříznivě se  též  zejména v zimním období uplatňuje nošení těsných pokrývek hlavy a zapocení pokožky.  

Snadno pak  dochází  k přemnožení  některých  kožních kvasinek dosud žijících  v přátelském  vztahu  se svým nositelem. Ve všech   uvedených  případech  je  ideální využití šamponů s obsahem  síry pro jejich blahodárné působení na pokožku, díky antibakteriálním, protiplísňovým, protiparazitárním a protisvědivým  účinkům. Jedná se o šetrný a přitom velmi efektivní doplněk léčby. Vyzkoušejte některý z našich šamponů s obsahem termální sirné vody a přírodních výtažků.

Zklidňující šampon THERMELOVE

šampon S Tea Tree Oil

Obsahuje termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny a Tea Tree Oil. Je vhodný pro pokožku hlavy se sklonem k ekzému a lupénce.

cena: 199 Kč

Sirný šampon proti lupům THERMELOVE

Sirný šampon proti lupům

Účinný šampon proti lupům obsahující sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny, bílé jmelí, vlaštovičník a 1% síry.

cena: 219 Kč