Problémy s pokožkou hlavy

Svědivá pokožka hlavy, jemné či výraznější lupy, ať už se jedná o suché lupy či mastné lupy, zarudnutí povrchu kštice, různé stroupky ve vlasech či intolerance běžné vlasové kosmetiky jsou častými kožními problémy vlasové pokožky a někdy jsou dokonce i důvodem k návštěvě  kožní ordinace.  Často dochází ke zvýraznění kožních obtíží zejména při stresu, v závislosti na klimatických změnách prostředí či hormonálních výkyvech jedince. Nepříznivě se také zejména v zimním období projevuje nošení těsných pokrývek hlavy a zapocení pokožky. Snadno pak dochází  k přemnožení  některých kožních kvasinek dosud s námi žijících v přátelském  vztahu. Velmi často se jedná o kožní onemocnění jako je seboroická dermatitida nebo lupénka ve vlasech.

Jak si poradit s lupy či jinými kožními problémy ve vlasech?

Při projevu kožních obtíží ve vlasech, ať už to jsou lupy nebo jen svědění pokožky či drobné stroupky ve vlasech, jsou ideálním doplňkem šampony s obsahem sirné termální vody. Jedná se o šetrný a přitom velmi efektivní doplněk léčby. Přímo proti lupům je vhodný Sirný šampon THERMELOVE s 1% síry a panthenolem, který pokožku regeneruje a zklidňuje. Cíleně pro zklidnění podrážděné pokožky jsme vyvinuli zklidňující šamon THERMELOVE s unikátní kombinací ingrediencí jako je tea treee oil, urea a zinek. Vyzkoušejte některý z našich šamponů s obsahem termální sirné vody, moderních aktivních složek a přírodních výtažků.

Přečtěte si také náš článek MUDr Jany Povalové: Lupy ve vlasech. Jak na ně?

Zklidňující šampon THERMELOVE

ZKLIDŇUJÍCÍ ŠAmpon

Obsahuje termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny, Tea Tree Oil a zinek. Je vhodný ke zklidnění podrážděné pokožky hlavy.

cena: 299 Kč

Sirný šampon proti lupům THERMELOVE

Sirný šampon proti lupům

Sirný šampon proti lupům obsahující sirnou termální vodu z léčivých pramenů lázní Velké Losiny a 1% síry.
Omezuje tvorbu lupů.

cena: 299 Kč