Epsomská sůl THERMELOVE

Epsomská sůl THERMELOVE

Epsomská sůl prémiové kvality. Obsahuje velké množství síry a hořčíku. Minerály se dobře vstřebávají kůží a koupele působí příznivě na pokožku s kožními problémy. Přispívají také k uvolňování svalů, relaxaci a detoxikaci organismu.

Obsah balení: 500 g

Cena: 159 Kč

Koupit na našem e-shopu

další prodejní místa

Popis

Epsomská sůl je přírodní zdroj hořčíku a síry. Tato sůl je vhodná pro relaxační koupele, koupele nohou a k celkové detoxikaci organismu. Hořčík napomáhá uvolňování svalů a snížení svalového napětí. Díky obsahu síry přispívá Epsomská sůl také k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je ekzém, lupénka či akné. Sůl je vhodná také ke koupelím nohou k neutralizaci zápachu.

POUŽITÍ

Do vany (asi 100l vody) nasypte 250 – 500g soli a rozpusťte v teplé vodě. Ponořte se do připravené lázně a relaxujte. Ve vodě nezůstávejte déle jak 15 – 20 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou a následně doporučujeme relaxovat ještě dalších 10 – 15 minut na lůžku pod přikrývkou.

Pro detoxikační koupele doporučujeme následující dávkování:
1. týden – 3 x týdně - 500g/koupel
2. týden – 3 x týdně - 500g/koupel
3. týden – 2 x týdně - 500g/koupel
4. týden – 2 x týdně - 500g/koupel

Ingredience / INCI

Magnesium Sulfate

doplňující informace

Nespotřebované množství výrobku uchovejte v neprodyšném obalu. Případné navlhnutí, ztvrdnutí či rozpuštění produktu je přirozeným procesem a nemá vliv na jeho kvalitu.
Tato sůl je určena pouze pro vnější použití.

Objednat


Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt