Jodobromová koupelová sůl THERMELOVE

Jodobromová sůl THERMELOVE

Extrémně vysoce minerální sůl s nejvyšším obsahem minerálů jako je jód, brom, křemík a selen. Příznivě působí na pokožku s kožními problémy.

Obsah balení: 500 g

Cena: 159 Kč

Koupit na našem e-shopu

další prodejní místa

Popis

Extrémně vysoce minerální termální jodobromová koupelová sůl je čistě přírodním produktem nejvyšší kvality. Tato sůl má pozoruhodné vlastnosti a je charakterizována nejvyšším obsahem minerálů jako jsou jód, brom, křemík a selen. Příznivě působí při kožních onemocněních jako je lupénka, atopické dermatitidy nebo akné. Napomáhá také při poúrazových stavech pohybového ústrojí, kloubních obtížích, revmatismu, gynekologických a urologických onemocněních.

POUŽITÍ

Koupele:
Ve vodě o teplotě 36-38 °C rozpusťte minimálně 250 g soli. V lázni setrvejte ca. 10-20 minut, při koupeli nepoužívejte žádnou kosmetiku. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou a ještě alespoň 10 minut relaxujte.

Lokální obklady:
Rozpusťte 50 g soli (asi 2 lžíce) v 1 l vody. Do roztoku namočte gázu nebo bavlněnou látku a přikládejte po dobu 10 minut.

Ingredience / INCI

Sodium chloride

doplňující informace

Sůl není vhodná pro osoby alergické na jód a pro děti.
100% přírodní produkt, premium quality.
Nespotřebovaný výrobek uchovejte v neprodyšném obalu. Navlhnutí nebo ztvrdnutí produktu je přirozeným procesem a nemá vliv na jeho kvalitu.  

Objednat


Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt