Termální voda

Termální voda THERMELOVE ve spreji

Unikátní sirná termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny k péči o normální i problematickou pleť. Je vhodná při léčbě lupénky, ekzémů, akné a dalších kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Obsah balení: 50 ml

Cena: 99 Kč

Koupit na LoveSpa.cz

POPIS

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Přispívá k péči o normální i problematickou pleť, je vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Termální voda má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje, doplňuje minerály a zjemňuje pokožku.

Použití

 Aplikujte na postižená místa několikrát denně a nechte volně zaschnout. Pouze na vnější použití. Vhodné i pro děti od narození.

Ingredience / INCI

Aqua, Phenoxyethanol, Ethylheylglycerin 

Klíčové složky

Termální voda z přírodního léčivého pramene Žerotín se řadí mezi nejkvalitnější sirné termální vody v České republice. Tato termální voda z lázní Velké Losiny obsahuje velké množství sirných sloučenin, minerálů a dalších prvků důležitých pro lidské zdraví jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, zinek, fluor a další. Tato termální voda je velmi cenným typem léčivé minerální vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C. Velmi se osvědčila při léčbě některých kožních onemocnění jako je lupénka, akné či atopický ekzém a už z minulých století jsou potvrzené efekty na tato kožní onemocnění. V lázních Velké Losiny se zdroj využívá po staletí k zevní balneaci formou koupelí a k hydrokinezioterapii v rehabilitačních bazénech, pro dospělé i děti, indikován je k léčbě kožních, pohybových, oběhových a neurologických onemocnění. Termální vodou z pramene Žerotín je ve Velkých Losinách také napájen termální park THERME LOSINY.

Přesná charakteristika vody: přírodní slabě mineralizovaná uhličitano-sodná sirná voda, termální, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny metakřemičité, hypotonická.
Zdroj obsahuje mj.: sodík 68 mg/l, uhličitany 58 mg/l, sírany 26 mg/l, hydrogenuhličitany 10 mg/l, fluoridy 5,6 mg/l, chloridy 12 mg/l a dále pak nízké hladiny minerálů a mikronutrientů jako je: lithinum, draslík, vápník, hořčík, stroncium, železo, mangan, hliník, zinek, molybden, cesium, rubidium, bromidy, forsforečnany. Hydrogensulfid: 3,45 mg/l Kyseliny: kyselina boritá 0,3 mg/l a kyselina křemičitá 92 mg/l.

Doplňující informace

Termální voda je pouze na vnější použití. Skladujte v suchu a temnu do 30°C.

HODNOCENÍ PRODUKTU

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

HODNOTIT PRODUKT