Termální voda

Termální voda THERMELOVE ve spreji

Unikátní sirná termální voda z lázní Velké Losiny z přírodního léčivého pramene k péči o normální i problematickou pleť. Je vhodná při léčbě lupénky, ekzémů, akné a dalších kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku. Přirozeně hydratuje a osvěžuje.

Obsah balení: 50 ml / 100 ml

Cena: 109 Kč / 159 Kč

Koupit 50 ml      Koupit 100 ml   

další prodejní místa

 

POPIS

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Přispívá k péči o normální i problematickou pleť, je vhodná jako doplněk při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů. Termální voda má zklidňující efekt na zarudlou a podrážděnou kůži, napomáhá ke zmírnění svědění. Přirozeně hydratuje, doplňuje minerály a zjemňuje pokožku.

Použití

 Aplikujte na postižená místa několikrát denně a nechte volně zaschnout. Pouze na vnější použití. Vhodné i pro děti od narození.

Ingredience / INCI

Aqua, Phenoxyethanol, Ethylheylglycerin 

Klíčové složky

Termální voda z lázní Velké Losiny z přírodního léčivého pramene Žerotín se řadí mezi nejkvalitnější sirné termální vody v České republice. Tato termální voda z lázní Velké Losiny obsahuje velké množství sirných sloučenin, minerálů a dalších prvků důležitých pro lidské zdraví jako je vápník, draslík, sodík, křemík, železo, zinek, fluor a další. Tato termální voda je velmi cenným typem léčivé minerální vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C. Velmi se osvědčila při léčbě některých kožních onemocnění jako je lupénka, akné či atopický ekzém a už z minulých století jsou potvrzené efekty na tato kožní onemocnění. V lázních Velké Losiny se zdroj využívá po staletí k zevní balneaci formou koupelí a k hydrokinezioterapii v rehabilitačních bazénech, pro dospělé i děti, indikován je k léčbě kožních, pohybových, oběhových a neurologických onemocnění. Termální vodou z pramene Žerotín je ve Velkých Losinách také napájen termální park THERME LOSINY.

Přesná charakteristika vody: přírodní slabě mineralizovaná uhličitano-sodná sirná voda, termální, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny metakřemičité, hypotonická.
Zdroj obsahuje mj.: sodík 68 mg/l, uhličitany 58 mg/l, sírany 26 mg/l, hydrogenuhličitany 10 mg/l, fluoridy 5,6 mg/l, chloridy 12 mg/l a dále pak nízké hladiny minerálů a mikronutrientů jako je: lithinum, draslík, vápník, hořčík, stroncium, železo, mangan, hliník, zinek, molybden, cesium, rubidium, bromidy, forsforečnany. Hydrogensulfid: 3,45 mg/l Kyseliny: kyselina boritá 0,3 mg/l a kyselina křemičitá 92 mg/l.

Doplňující informace

Termální voda je pouze na vnější použití. Skladujte v suchu a temnu do 30°C.

Objednat 50 ml           Objednat 100 ml


HODNOCENÍ PRODUKTU

... vaše termální voda je moc osvěžující, v létě ji nosím stále sebou v kabelce a několikrát za den se postříkám.
Helena, 55 let


 ...termální vodu THERMELOVE si stříkám každý den ráno a večer na lokty, kde mám lupénku. Kůže je klidnější a hladší. Také ji promazávám krémem se sírou. Koupila jsem si  tyto dva produkty při pobytu v lázních na doporučení paní doktorky a jejich kombinace mi moc vyhovuje a děkuji vám za ně.
Jana, 53 let


 ... používám na akné a pleť se mi o moc zlepšila.


 ... vodu ve spreji jsem koupila na doporučení kamarádky pro syna, kterému se dělají různě po těle červené vyrážky a svědí ho to. Vždy, když se vyrážka objeví, přidávám ještě k mastičce od paní doktroky také Vaši termální vodu THERMELOVE. Kůže pak není tak červená a ani ho to tolik nesvědí a rychleji se to hojí. Byl to dobrý tip.

Petra, 35 let


 

HODNOTIT PRODUKT