Sirné mýdlo

Sirné mýdlo se šalvějí THERMELOVE

Sirné mýdlo THERMELOVE obsahuje termální vodu z lázní Velké Losiny z přírodního léčivého pramene a 6% síry. Obsažená síra má výborné antibakteriální účinky, snižuje svědivé projevy kožních obtíží a zklidňuje pokožku.

Obsah balení: 100 g

Cena: 189 Kč

Koupit na našem e-shopu

další prodejní místa

Popis

Mýdlo obsahuje sirnou termální vodu z lázní Velké Losiny z přírodního léčivého pamene a 6% síry. Síra obsažená v mýdle má výrazný antibakteriální účinek. Mýdlo se sírou přispívá k péči o problematickou a mastnou pleť, je vhodné jako doplněk v následné péči o pokožku postiženou akné, ekzémy a lupénkou. Mýdlo je ručně vyráběné metodou zastudena, obohaceno o šalvějový extrakt a přírodní oleje z avokáda a geránia.

Použití

Sirné mýdlo aplikujte denně. Pro zvýšení účinku můžete nechat chvilku působit a pak teprve důkladně opláchnout. Následně doporučujeme ošetřit pleť lázeňskou kosmetikou. 

Ingredience / Inci

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Sulfur, Palm Acid, Persea Gratissima Oil, Glycerin, Sodium Chloride, Palm Kernel Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Pelargonium Graveolens Oil, Salvia Triloba Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Benzoate, Citrid Acid, Phenoxyethanol, Ethylenhexylglycerin, Citronellol, Geraniol, Linalool, CI 17200, CI 19140, CI 42090

KlíčovÉ SložKY

Termální voda z lázní Velké Losiny - řadí se mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, draslík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. Ve Velkých Losinách se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění, včetně pooperačních rehabilitací.

Síra - upravuje tvorbu kožního mazu a pomáhá organismu vzdorovat bakteriím, chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu a kreatinu – dvou velice důležitých látek pro lidskou pokožku. Pozitivním způsobem ovlivňuje pokožku postiženou akné, lupénkou a ekzémy. Napomáhá při nejrůznějších onemocněních kůže.

Šalvěj lékařská - má výborné antibakteriální účinky známe více než tisíc let. Pozitivně působí na pokožku se sklonem k akné a nejrůznější kožní problémy.

Doplňující informace

Doporučujeme zamezit styku se stříbrnými šperky. Díky obsahu síry může mýdlo způsobit jejich černání.

Objednat

Hodnocení produktu

 ... výborné na akné. Dcera používá pravidelně a zlepšení je tak o 90%.


... sirné mýdlo je náš absolutní vítěz mezi mýdly. V době, kdy je více než důležité si mýt ruce mýdlem a vystavovat je častému kontaktu s ochrannými gely, je Vaše sirné mýdlo skvělým řešením, jak zabránit vysychání pokožky. Pokožka na rukách je i po častém mytí bez známek ekzému, jemná a pružná. Návrat k původním běžným mýdlům u mně vede k opětovnému praskání a vysušování atopické kůže. Sirné mýdlo THERMELOVE u nás velmi rychle zdomácnělo.

Dáša, 39 let


... i když má mýdlo příjemnou vůni, je trochu cítit po síře. Výborné na akné. Dcera ho používá necelý měsíc a akné, s kterým neúspěšně bojuje dva roky, začalo mizet. Péči doplňuje gelem na akné.
Markéta


 ... synovi se hodně potí nohy a občas se objeví plíseň. Jakmile si začal nohy vždy večer umývat sirným mýdlem, plíseň zmizela a také mám pocit, že se nohy už tolik nepotí.
Lenka, 45 let


 ... mýdlo jsem si koupila na ekzém na ruce, zatím spokojenost.


 Hodnotit produkt