Zklidňující šampon s Tea Tree Oil THERMELOVE

Zklidňující šampon THERMELOVE

Obsahuje sirnou termální vodu z léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí jako je tea tree oil, zinek, urea a kyselina mléčná mají zklidňující účinky, pokožku hydratují. Lze použít také jako tělový sprchový gel.

Obsah balení: 200 ml

Cena: 299 Kč

Koupit na našem e-shopu

další prodejní místa

Popis

Šampon obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny. Unikátní kombinace použitých ingrediencí jako je tea tree oil, zinek, urea a kyselina mléčná mají zklidňující účinky, pokožku hydratují a udržují ve zdravé rovnováze. Šampon je určen k běžné péči o vlasy. Je vhodný pro časté mytí vlasů nebo také jako tělový šampon při nadměrném pocení. 

POUŽITÍ

Běžným způsobem jako šampon, nechává se několik minut působit, následně se smývá pod tekoucí vodou. 

INGREDIENTS / INCI

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Stearates, Coco-Glucoside, Polyacrylate Crosspolymer-6, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Polyquaternium-7, Zinc Citrate, Triethylene Glycol, Limonene 

KLÍČOVÉ SLOŽKY

Termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny se řadí mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. Ve Velkých Losinách se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění, včetně pooperačních rehabilitací.

Doplňující informace

Dermatologicky testováno.

Hodnocení produktu

... šampon s termální vodou z Velkých Losin používám hlavně v péči o mého 3-letého syna, který dříve často trpěl velkými strupy ve vlasech. Po dlouhodobém používání šamponu s tea tree oil se jeho pokožka zjemnila a lupy a strupy už vůbec nemá. Letos jsme byli velmi rádi za šampon s tea tree oil po nákaze neštovicemi, kdy měl syn pokožku i ve vlasech hojně posetou vyrážkou a strupy. Pokožka hlavy i těla je po měsíci opět ve zdravé formě, jizvy již nejsou vidět. 
Dagmar, 39 let


 ... asi po dvou týdnech mi zmizely lupy i strupy ve vlasech a už mě skoro vůbec nesvědí pokožka hlavy. Věřím, že se to také zlepší díky vaší termální vodě. Děkuji.
Pavel, 55 let


 ... šampon mi moc pomohl zklidnit pokožku hlavy a používám ho někdy i na tělo. Trpím ekzémy a dlouho jsem nemohla najít šampon, který by mi takto vyhovoval.
Ludmila, 43 let


 

Hodnotit produkt