Sůl z mrtvého moře THERMELOVE

Sůl z mrtvého moře THERMELOVE

Sůl z mrtvého moře obsahuje mimořádně vysoký podíl minerálních látek. Koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit relaxace.

Obsah balení: 500 g

Cena: 159 Kč

Koupit na našem e-shopu

další prodejní místa

Popis

Minerální sůl z mrtvého moře obsahuje mimořádně vysoký podíl minerálních látek jako je hořčík, vápník, sodík, draslík a pouze 5,5 % objemu tvoří chlorid sodný. Zpracovává se přímo u Mrtvého moře v Izraeli. Koupele napomáhají ke snížení svalového napětí a stresu, přináší pocit relaxace a uvolnění. Koupel v této soli působí příznivě na regeneraci a revitalizaci pokožky, dodává jí minerály a pružnost. Tato sůl přispívá také k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je ekzém, lupénka či akné. S ohledem na vysoký obsah minerálních látek mají koupele příznivý vliv i při problémech s pohybovým aparátem, kloubních obtížích a revmatismu.

POUŽITÍ

Do vany (asi 100l vody) nasypte 250 – 450g soli a rozpusťte v teplé vodě. Ponořte se do připravené lázně a relaxujte. Ve vodě nezůstávejte déle jak 15 – 20 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou a následně doporučujeme relaxovat ještě dalších 10 – 15 minut na lůžku pod přikrývkou.

Ingredience / INCI

Maris Sal (Dead Sea)

doplňující informace

100% přírodní produkt, premium quality.
Nespotřebované množství výrobku uchovejte v neprodyšném obalu. Případné navlhnutí, ztvrdnutí či rozpuštění produktu je přirozeným procesem a nemá vliv na jeho kvalitu.
Tato sůl je určena pouze pro vnější použití a není možné ji používat pro kuchyňskou úpravu.

Objednat


Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt