O nás

Logo LoveSPAMilujeme lázně a věříme v uzdravující sílu přírody a přírodních léčivých zdrojů. České lázeňství má bohatou tradici a léčivé účinky minerálních pramenů jsou známy po staletí.  Chtěli bychom Vám a Vašemu tělu dopřát "kousek lázní" i mimo lázně a nabídnout vám kvalitní kosmetiku založenou na přírodních léčivých pramenech. Jejich zázračné účinky chceme prostřednictvím našich výrobků přenést na Vás.

Na základě našich mnohaletých zkušeností v lázeňství a ve spolupráci s předními českými dermatology a odborníky na vědu a výzkum jsme vyvinuli kosmetické přípravky na bázi přírodních léčivých pramenů pro péči o zdravou i problematickou pokožku. Kosmetické přípravky THERMELOVE® a SINOVA®  jsou založeny na minerálních léčivých pramenech z TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny a SIRNATÝCH LÁZNÍ Ostrožská Nová Ves. Tyto prameny jsou poklady z nitra Země, tryskají až z hloubky tisíc metrů a patří mezi nejkvalitnější sirné prameny v České republice. Prameny obsahují síru, která je velmi důležitá pro detoxikaci organismu a také velké množství minerálů v přirozeném stavu včetně hořčíku, vápníku, sodíku, železa a další přírodní aktivní látky, které příznivě působí na kůži a lidské tělo.

Kosmetika THERMELOVE je určena jak k běžné denní péči o zdravou pokožku, kterou vyživuje a hydratuje, tak i o pokožku problematickou se sklonem k akné, atopickému ekzému a lupénce. Kosmetika THERMELOVE je rozdělena na základní řadu, které obsahuje pouze sirnou termální vodu a řadu se sírou, kde jsou produkty obohaceny ještě o koloidní  síru a jsou tak silnější a účinnější a jsou vítaným pomocníkem především na problematickou pokožku. Kosmetika obsahuje vodu pouze z těchto pramenů, moderní aktivní složky a tradiční bylinné extrakty a oleje, které jsou důležité pro hojení, uklidnění, relaxaci nebo uvolnění těla ze stresu. Rádi bychom Vám předali blahodárné léčivé účinky minerálních pramenů prostřednictvím naší kosmetiky. Složení přípravků bylo navrženo tak, aby jednotlivé složky měly po smíchání synergický efekt a jejich vzájemným propojením vznikl harmonický produkt. Výrobky jsou dermatologicky testované.

Kosmetika THERMELOVE® i SINOVA® v sobě nesou velké množství minerálů z čistých hlubin Země. Kosmetika je již více než 10 let na trhu a oblíbili si je především návštěvníci lázní Velké Losiny nebo lázní Ostrožská Nová Ves, kde se úspěšně léčí kožní onemocnění a klienti používají tuto kosmetiku k následné péči v domácím prostředí. Dopřejte si také vy „Kousek lázní u Vás doma.“

 

Náš hlavní partner:

Logo ROYAL SPA

Podporujeme charitativní sdružení:

Logo Korunka

Získali jsme ocenění „Nejlepší inovativní lázeňský produkt“:

Logo ESPA