Krém se sírou THERMELOVE

Krém se sírou THERMELOVE

Krém obsahuje sirnou termální vodu z lázní Velké Losiny a 3% síry. Napomáhá udržovat přirozenou hydrataci a rovnováhu pokožky, obnovuje Natural Moisturising Factor.

Obsah balení: 200 ml

Cena: 399 Kč

Koupit na našem e-shopu

další prodejní místa

Popis

Krém obsahující sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny a 3% síry. Unikátní kombinace použitých ingrediencí napomáhá udržovat přirozenou hydrataci a rovnováhu pokožky, obnovuje Natural Moisturising Faktor. Krém je obohacen o ureu a geránium, které má zklidňující účinky a reguluje tvorbu kožního mazu. Osvědčuje se v kosmetické péči také o pokožku se sklonem k akné, lupénce, ekzémům a jiným kožním problémům.

Použití

 Používá se běžným způsobem podle potřeby i několikrát denně. Lze použít na tělo i obličej.

Ingredience / Inci

Aqua, Coco-Caprylate/ Caprate, Stearic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Palmitic Acid, Sulfur, Ceteareth-20, Glyceryl Stearates, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Pelargonium Graveolens Oil, Triethylene Glycol, Triethanolamine, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene 

Klíčové složky

Termální voda z lázní Velké Losiny - řadí se mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, draslík, sodík, křemík, železo, fluor a také velký obsah sirných sloučenin. Je velmi cenným typem léčivé vody - je jedinou prostou sirnou termální vodou v České republice o teplotě kolem 36°C. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. Ve Velkých Losinách se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění, včetně pooperačních rehabilitací.

Síra - upravuje tvorbu kožního mazu a pomáhá organismu vzdorovat bakteriím, chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu a kreatinu – dvou velice důležitých látek pro lidskou pokožku. Pozitivním způsobem ovlivňuje pokožku postiženou akné, lupénkou a ekzémy. Napomáhá při nejrůznějších onemocněních kůže.

doplňující informace

Dermatologicky testováno.
Doporučujeme zamezit styku se stříbrnými šperky. Díky obsahu síry může krém způsobit jejich černání. 

Objednat

Hodnocení produktu

... po narození dětí se mi objevila lupénka a trápí mě už asi deset let. Krém se sírou mi  nedávno doporučila dermatoložka. Jsem s ním moc spokojená a pravidelně si promazávám lokty a kolena, kde mám největší ložiska. Pokožka je po namazání krémem jemná a kůže se mi už tolik neloupe a ani není tolik červená. Krém pokožku krásně promastí a také příjemně voní.
Hana, 48 let


Hodnotit produkt