Stárnutí kůže

Kůže je jedním z orgánů, který nám velmi zřetelně  ve zralém věku předloží účet za to jak jsme se k pokožce chovali v mládí. Hlavní  podíl  účtuje intenzita a frekvence ultrafialového záření v dětství a mladším dospělém věku. Projevy stárnutí kůže začínají být zřetelné přibližně od 40 roku věku. Strukturální změny povrchu kůže jsou důsledkem změn funkčních, orgánových a působením zevních faktorů, jako je stres, zevní prostředí, výživa, ultrafialové záření a další..

Nejsvrchnější vrstva pokožky se ztenčuje, klesá obranyschopnost pokožky, stoupá   její propustnost   škodlivin ze  zevního prostředí a snižuje  se obsah vody. Výsledkem je suchá, ochablá kůže s  nerovnoměrnou pigmentací,  šupinkami  a  různou hustotou vrásek. A  právě  zde  začíná   zvýšená potřeba   péče,  nutnost  pravidelného  ošetřování  vhodnými krémy, nejlépe  s obsahem minerálních  vod, které jsou  schopny pokožku dlouhodobě hydratovat a  zvláčňovat.

Relaxační oleogel THERMELOVE

Relaxační oleogel

Relaxační oleogel k péči o pokožku celého těla a proti celulitidě. Obsahuje přírodní termální vodu. Má očišťující a posilující účinek.

cena: 129 Kč

Regenerační oleogel THERMELOVE

Regenerační oleogel

Jemný oleogel je ideální na regeneraci po tělesné námaze a sportovních výkonech. Obsahuje termální vodu a bylinné extrakty.

cena: 129 Kč

Meduňková koupelová sůl THERMELOVE

JODOBROMOVÁ KOUPELOVÁ SŮL

Vysoce minerální jodobromová sůl vyživuje pokožku, napomáhá její regeneraci, dodává potřebné živiny a zvyšuje imunitu lidského organismu.

cena: 149 Kč

Mateřídouškový oleogel THERMELOVE

Mateřídouškový oleogel

Jemný pleťový oleogel na obličej a dekolt obsahuje přírodní termální vodu, kvalitní olej, tymiánovou silici a mateřídouškový extrakt.

cena: 199 Kč

Tělové mléko s panthenolem THERMELOVE

Tělové mléko s panthenolem

Tělové mléko s panthenolem obsahuje přírodní minerální vodu z termálního pramene a přírodní éterické oleje.

cena: 199 Kč

Pleťový krém s gerániovým olejem THERMELOVE

krém s gerániovým olejem

Univerzální zvláčňující krém pro krásnou a zdravě vypadající pleť obsahuje přírodní termální vodu, gerániový olej a čistě přírodní silice.

cena: 249 Kč