Přírodní mýdlo s konopným olejem THERMELOVE

Přírodní mýdlo s konopným olejem THERMELOVE

Přírodní mýdlo s konopným olejem pro péči o suchou a problematickou pokožku s projevy lupénky a ekzému. Díky metodě výroby za studena si uchovává všechny výživné látky, minerály a vitamíny. Obsahuje také esenciální oleje z jalovce, levandule a cedru.

Obsah balení: 90 g

Cena: 149 Kč

Koupit na LoveSpa.cz

Popis

Mýdlo aplikujte denně. Díky obsahu přírodních éterických olejů je vhodným doplňkem pro kosmetickou péči o kůži s projevy lupenky a ekzému. Mýdlo pokožku vyživuje a regeneruje, ale zároveň nevysušuje. Pleť zůstává jemná, vláčná a pružná. Následně doporučujeme pleť ošetřit některým z hydratačních krémů nebo oleogelů. Lze použít na tělo i obličej. Příznivě působí při kosmetické péči o pleť s projevy akné, lupénky a atopického ekzému. ​Díky výrobě metodou za studena si mýdlo uchovává všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v použitých olejích a extraktech.

Složení produktu

Díky výrobě metodou za studena si mýdlo uchovává všechny výživné látky, minerály a vitamíny v obsažených olejích. Výrobek neobsahuje živočišné produkty, konzervační látky, parfémy a chemická barviva. Testováno pouze na lidech.

Konopný olej - jeden z nejběžněji dostupných a velice významných prostředků pro léčbu kožních problémů. Harmonizuje stav kožních buněk a vyrovnává pH pokožky. Pomáhá při akné, atopickém ekzému či lupénce. Zlepšuje stav pleti a mírní svědění. Pomáhá také při léčbě popálenin a hojení ran.

Jalovcový olej - má očistný účinek a je ideální na mastnou a zánětlivou pleť. Ulevuje při otocích a osvěžuje při únavě. Urychluje hojení ran a zabraňuje tvorbě jizev.

Levandulový olej - regeneruje buňky pokožky a uklidňuje nervové napětí. Působí proti nespavosti. Má schopnost neutralizace živočišných jedů a je známým repelentem.

Cedrový olej – má repelentní a adstringentní účinky. Působí blahodárně na mastnou a aknózní pleť a lupénku. Tonizuje, deodoruje a má stahující účinky.

Výrobek neobsahuje živočišné produkty, konzervační látky, parfémy a chemická barviva. Testováno pouze na lidech. Obsahuje pouze rostlinné silice a jejich směsi.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt