Dárkový sirný balíček

Sirný dárkový balíček THERMELOVE

Opravdová síla léčivých sirných pramenů z lázní Velké Losiny v jednom balení. Účinné kosmetické produkty s obsahem termální sirné vody a přidané síry jsou vhodné k péči o pokožku postiženou nejrůznějšími kožními problémy jako jsou akné, ekzémy nebo lupénka.

Cena: 449 Kč

Koupit na LoveSpa.cz

Popis

Lázeňská kosmetika může být vhodným dárkem pro Vaše blízké. Proto jsme připravili několik dárkových balíčků sestavených z vašich nejoblíbenějších a nejprodávanějších produktů. A máte o vánoční nebo narozeninový dárek postráno.

Dárkový sirný balíček obsahuje

Sirný šampon proti lupům THERMELOVE

Sirný šampon proti lupům THERMELOVE je účinný šampon obsahující sirnou termální vodu, bílé jmelí, zinek, vlaštovičník a 1% síry. Díky vyššímu obsahu síry a přírodní termální vodě z léčivých pramenů lázní Velké Losiny je zvláště doporučován zákazníkům a pacientům, kteří trpí problémy s akné, ekzémy a lupénkou. Síra dezinfikuje ložiska ekzémů a lupénky a je tak vítaným pomocníkem v boji proti těmto kožním nemocem. Extrakty z bílého jmelí a vlaštovičníku mají protizánětlivé a antiseptické účinky a napomáhají hojit pokožku. Lze jej používat i jako tělový šampon, zvláště při zvýšené potivosti.


Pleťový krém se sírou THERMELOVE

Krém se sírou THERMELOVE zklidňuje a hydratuje pleť s projevy akné, lupénky a atopického ekzému. Obsahuje sirnou termální vodu z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny, ureu a 3% síry. Osvědčuje se v následné kosmetické péči o problematickou pokožku. Lze použít na tělo i obličej, podle potřeby i několikrát denně. Je vhodný pro všechny věkové kategorie a typy pleti. Obsažená síra upravuje tvorbu kožního mazu, pomáhá organismu vzdorovat bakteriím, chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí.


Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt