7. 11. 2019

Staňte se s námi partnerem charitativního projektu Korunka Pomáhá a přispějte na dobrou věc!

Náš eshop Lovespa.cz s lázeňskou kosmetikou Thermelove je dlouhodobým partnerem charitativního projektu Korunka Pomáhá, jehož hlavním cílem je pomáhat nemocným a handicapovaným dětem ve Zlínském a Olomouckém kraji. Nyní máte příležitost svým nákupem pomoci i vy! Z každého vašeho nákupu nad 1 500 Kč bude věnováno 250 Kč na dobrou věc a vy obdržíte jako dárek stylovou tašku, kterou pro Korunku navrhla známá česká návrhářka Beata Rajská. Spojme síly!


Prvotní myšlenka pomáhat nemocným, znevýhodněným nebo opuštěným dětem se zrodila v hlavě zakladatelky celého projektu Veroniky Záhorské v roce 2002, kdy proběhla v Luhačovicích v rámci zahájení lázeňské sezony lázeňského holdingu ROYAL SPA první módní přehlídka, ze které se postupem času stala  jedna z nejvýznamnějších charitativních kulturních akcí a pravidelně vyprodává své kapacity dlouho dopředu.  

Každý rok se podaří získat podporu místních podnikatelů a vybrat pro charitativní účely nezanedbatelnou částku, která je následně rozdělována podle přísných pravidel přímo potřebným lidem. Především malým dětem nebo organizacím, které se o ně svojí pílí a s velkou péčí starají. Na začátku roku 2010 vzniklo občanské sdružení Korunka Luhačovice, jehož hlavními cíli jsou pomoc nemocným dětem především ve Zlínském regionu a nejbližším okolí, pomoc dětem v dětských odděleních nemocnic, ústavech pro handicapované děti, kojeneckých ústavech, ústavech sociální péče a dětských domovech a stacionářích v rámci celého regionu. Od roku 2019 pak byla působnost rozšířena také do Olomouckého kraje, kde se připojili svou podporou krajští radní a několik dalších podporovatelů. Tím se zrodil druhý spolek – KORUNKA VELKÉ LOSINY.

Detailní informace o projektu naleznete na webu Korunka Pomáhá. 

A sledovat jej můžete také na sociálních sítích:   

Ve výběru obdarovaných pomáhají pediatři a další odborníci, kteří ze svého okolí vytipovávají děti. Do výzev se aktivně zapojují také média, prostřednictvím nichž mohou lidé zasílat žádosti o pomoc nebo nominace. Ty se vyhodnocují ve spolupráci s pediatry a také se sociálními odbory, aby se zabránilo tomu, že peníze dostane rodina, která je na tom finančně velmi dobře.

Výhodou akcí KORUNKY a zároveň určitou transparentností je to, že peníze nebo věcné dary se předávají přímo během charitativních akcí. Lidé, kteří tak jakkoliv přispěli, třeba jen zakoupením vstupenky, tak okamžitě ví, kam peníze směřovaly a co za ně bylo zakoupeno. Nyní KORUNKA POMÁHÁ prostřednictvím nejrůznějších akcí, sbírek a aktivit ve Zlínském i Olomouckém kraji a vy se svým nákupem můžete nyní připoji také!

Z každé objednávky nad 1 500 Kč darujeme na dobrou věc 250 Kč a jako dárek obdržíte spolu s objednávkou stylovou tašku navrženou pro Korunku českou návrhářkou Beatou Rajskou.

 

 

Děkujeme za podporu!

Tým Thermelove.cz